WOJTEK CYWIŃSKI – autor programu, kierownik wyjazdów OSG

autor

„Jestem mężem, ojcem, a dla dzieci Dziadkiem Wojtkiem. Stworzyłem program Szczęśliwi Geniusze. Na co dzień prowadzę zajęcia w przedszkolach i szkołach mające na celu rozwój dzieci i młodzieży. Uczę ich współpracy, jak również pokonywania barier i trudności. Jedni nazwaliby to pracą, a dla mnie to pasja i część mojego życia”.

JAKUB DRZAŁ – wychowawca kolonijny/ współautor programu OSG TEENAGE

13522759_1412814615412278_2138833582797703551_o

„Cześć! Jestem Kuba! Mam 29 lat i jestem z Geniuszami od samego początku. Nie do końca wiem, co o sobie napisać. Znam Wojtka od 20 lat. Przez te lata byłem uczestnikiem jego zajęć, wolontariuszem, a teraz jestem w kadrze. Nie bardzo wiem, co robię w kadrze poza graniem na gitarze wieczorami. Na pewno mogę powiedzieć, że dużo się uczę od naszych Geniuszy. Jestem współtwórcą programu Oto Szczęśliwi Geniusze TEENAGE”.

JULIA KRÓL – wychowawca kolonijny/współautor programu OSG TEENAGE

13502933_1405778232782583_5891952852814076390_o

„Kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję – te słowa opisują mnie w pełni. Jestem córką, przyjaciółką, studentką i na pewno SZCZĘŚLIWYM GENIUSZEM. Kocham wszelkie zabawy ruchowe, ale w wolnym czasie lubię poprzekładać papierki. Od 2011 roku jestem związana z wyjazdami Oto Szczęśliwi Geniusze, najpierw jako uczestnik, później pomoc kadry, a w końcu jako wykwalifikowana kadra”.

Magdalena Kubiak – wychowawca kolonijny

„Cześć! Nazywam się Magda. W 2011 roku przypadkiem trafiłam na Oto Szczęśliwych Geniuszy. Świetna atmosfera, poczucie akceptacji oraz ogrom pozytywnej wiedzy, jaką otrzymałam, spowodowały, że brałam udział w kolejnych wyjazdach, by w końcu dołączyć do kadry kolonijnej. Kocham fotografię, mocną kawę i dobre książki”.

Maciej Heise – wychowawca kolonijny 

„Jestem Maciek, z zawodu Strażak. Oprócz ściągania kotów z drzew uwielbiam grać w gry planszowe. To jest moją pasją, mógłbym rozmawiać i grać godzinami. Uwielbiam aktywnie spędzać czas. Kolonie Szczęśliwych Geniuszy dają taką możliwość, a do tego łączą się z radością i zadowoleniem dzieci. Te możliwości pozwalają na przeżycie niesamowitych doświadczeń, które procentują w życiu. W skrócie jestem wychowankiem kolonii organizowanych przez Wojtka.”

Monika Niemczyk – wychowawca kolonijny 

„Mam na imię Monika i z zawodu jestem pedagogiem i oligofrenopedagogiem. Zawodowo i hobbistycznie tworzę wegańskie łakocie. Uwielbiam czytać książki zawinięta w koc, z dobrą herbatą i kotami na kolanach. Wiem, że Szczęśliwi Geniusze to coś więcej niż jednorazowa przygoda. Radość, miłość, pasja to moc, która wypełniają każdą minutę tych kolonii. Moje życiowe motto to: „Twoje szczęście nie zależy od tego co robisz czy co posiadasz, ale od tego kim jesteś”.”