KURS POZYTYWNEJ DYSCYPLINY DLA RODZICÓW

Jesteś zmęczony kłótniami między rodzeństwem? Twoje dzieci mają problem z wykonywaniem zadań i obowiązków domowych? Codziennie rano masz problem z wychodzeniem z domu do pracy, bo Twoje dziecko marudzi? Masz wrażenie, że przez to Twoje relacje z dzieckiem cierpią?

Jeśli odpowiedziałeś na jedno z zadanych pytań TAK, to ten kurs jest dla Ciebie. Rodzice, którzy ukończyli kurs Pozytywnej Dyscypliny, zauważają zmianę na lepsze w relacjach z dziećmi.

Najbliższy kurs: 

Data 12 – 13 maja 2018 r.
Godziny 10.00 – 16.00
Miejsce kursu Świetlica „Po Dzwonku” ul.Gimnazjalna 7, 05-500 Nowa Iwiczna
Prowadzący: Wojciech Cywiński
Liczba uczestników 12-20 osób

ZAPISY:
pozytywna@otoszczesliwigeniusze.pl
Monika Heise 783963131

KOSZT UCZESTNICTWA:

 • 400 zł/osoba

PROMOCJA

 • 350 zł dla rodzica dzieci Świetlicy „Po Dzwonku” oraz dzieci jeżdżących na kolonie Oto Szczęśliwi Geniusze;
 • 700 zł dla par;
 • 350 zł przy zapisie i wpłacie zaliczki do26.04.2018 roku.Udział w warsztacie poprzedza wpłata zaliczki w kwocie 100 zł w terminie do 30.04.2018 roku.

Reszta należności płatna w terminie do 7.05.2018

Tytuł przelewu: PD, imię i nazwisko uczestniczki/uczestnika lub uczestników.

Konto bankowe:
Oto Szczęśliwi Geniusze
ul. Królowej Marysieńki 31/9, 02-954 Warszawa
Bank Millennium
Nr konta: 41 1160 2202 0000 0002 5315 9493

W ramach ceny: kawa, herbata oraz słodki poczęstunek.
Dla każdego uczestnika zapewniamy zaświadczenie o udziale w warsztacie, wystawione przez edukatora z akredytacją Positive Discipline Association, oraz materiały do pracy w domu.

ZAPRASZAMY! 🙂

Odbyte kursy:

 • 14-15 kwiecień 2018

KURS POZYTYWNEJ DYSCYPLINY DLA NAUCZYCIELI

 

Zapraszamy placówki edukacyjne (szkoły, przedszkola, kluby malucha) do skorzystania z naszej oferty kursów dla szkół z zakresu prowadzenia zajęć z dziećmi w myśl zasad Pozytywnej Dyscypliny w klasie. Kursy Pozytywnej Dyscypliny dla nauczycieli prowadzimy tylko w zamkniętych grupach zorganizowanych.

 

Kurs pozwoli poprawić relacje w szkole między uczniami, nauczycielami a uczniami, jak również relacje nauczyciel–rodzic.

Po ukończonym kursie nauczyciele będą mieć praktyczną wiedzę o mechanizmach zachowań swoich uczniów (pozytywnych i negatywnych) i jak na takie zachowania reagować (dzięki poznanym metodom i technikom radzenia sobie z zachowaniem). Nauczyciele poznają techniki i metody wprowadzenia Pozytywnej Dyscypliny w swoich klasach i na zajęciach.

W trakcie kursu poznają Państwo techniki, jak:

 • być jednocześnie uprzejmym i stanowczym dla swoich uczniów,
 • rozwiązywać problemy i być konsekwentnym, a nie stosować kary,
 • zbudować w swoich uczniach poczucie własnej wartości i sprawczości,
 • przeprowadzać spotkania klasowe (założenia, konstrukcja i sposób prowadzenia, wraz z trudnościami i korzyściami pojawiającymi się podczas jego przeprowadzania),
 • karty w stresie i ich wpływ na zachowania własne i swoich uczniów,
 • stosować podstawowe narzędzia budowania pozytywnej atmosfery w klasie.

Więcej informacji o Pozytywnej Dyscyplinie jest dostępnych na naszej stronie internetowej (http://otoszczesliwigeniusze.pl/czy-wiesz-ze-kacik-dobrych-rad/). Zapraszamy.

Cena: ustalana jest indywidualnie zależnie od wielkości grupy, jak również od czasu trwania kursu. Cena będzie zawierać program kursu PD dla nauczycieli, materiały dodatkowe, a także w razie wątpliwości pomoc po ukończeniu kursu. Wystawimy faktury za wykonaną usługę.

Termin kursu jest ustalany indywidualnie w zależności od potrzeby i dyspozycyjności placówki i prowadzącego kurs.

Jeśli są Państwo zainteresowani wprowadzeniem techniki do swoich placówek edukacyjnych zapraszamy do kontaktu: pozytywna@otoszczesliwigeniusze.pl lub po nr 502-379-831 (bezpośrednio z edukatorem/prowadzącym).