Wspaniałe przeżycie, wspaniali ludzie, niezapomniane chwile. Serdecznie polecam!
Borys, lat 15
————————————————————————————————————————–
Poznanie siebie, poszerzenie horyzontów i duża zmiana sposobu myślenia na świat, połączona z cudownymi chwilami, spędzonymi z genialnymi osobami
Krystian, lat 14

————————————————————————————————————————–

Zawsze wiedziałam, że moje dzieci są genialne. Teraz, po kilku letnich i
zimowych wyjazdach na obozy Szczęśliwych Geniuszy, zauważyłam, że są też
pewne siebie, dojrzałe i świetnie radzą sobie wśród rówieśników. Potrafią
pracować w grupie, potrafią też nią zarządzać. Rozwiązują problemy nie
piętrząc konfliktów, nie wykluczają osób mających odmienne zdanie –
negocjują. Zajęcia Wojtka pomogły wydobyć i rozwinąć w dzieciakach ich
wrodzone pozytywne cechy, jakie mam nadzieję, drzemią w nas wszystkich:
wrażliwość na innych, dobroć, szacunek, akceptacja odmienności, empatia.
Na pewno też wzrosła ich asertywność i świadomość własnych potrzeb i
pragnień. Moje dzieci to teraz już weterani programu, ale zawsze chętnie
biorą udział w zajęciach Szczęśliwych Geniuszy. Mela pomaga w prowadzeniu
grup dla najmłodszych, zajmuje się dziećmi w czasie półkolonii. Na
szczęście mogła też uczestniczyć w obozach młodzieżowych. Mam nadzieję, że
znajomości zawiązane przez dzieci na Geniuszowych wyjazdach i spotkaniach
przekształcą się w wartościowe przyjaźnie na długie lata. Na razie
wszystko na to wskazuje! Na wyjazdach jest zawsze fachowa opieka i świetne jedzenie.

Maria, mama Melanii (13 lat) i Marcela (15 lat)

————————————————————————————————————————–

Z czystym sumieniem polecam wyjazdy z Panem Wojciechem i Panią Monika. Nasz 14 letni syn Miłosz kilkakrotnie, i z wielka radością wyjeżdżał na obozy, i wracał z nich jako szczęśliwy, mocny i radosny nastolatek pełny wiary w siebie i z nowymi znajomościami. Wyjazdy są bezpieczne, inspirujące i rozwojowe. Serdecznie polecamy!

Olesia i Marek, rodzice Miłosza (14 lat)

—————————————————————————————————————————-

Pan Wojtek jest świetnym nauczycielem jogi. Do każdego dziecka podchodzi indywidualnie!  Widać, że angażuje się w swoją pracę, jest uśmiechnięty, naładowany pozytywną energią. Ćwiczenia z Panem Wojtkiem są zawsze ciekawe. Na każde zajęcia dzieci czekają z niecierpliwością. Polecam 🙂
Kasia, mama Ani (8 lat)

—————————————————————————————————————————-

Wojtka poznałem gdy miałem 5 lat. Wtedy po raz pierwszy byłem uczestnikiem na jego obozie. Nie była to moja decyzja tylko rodziców, którzy uważali że tego typu zajęcia dobrze mi zrobią , zawsze byłem dzieckiem żywym, a co za tym idzie. Dokuczałem i wszystko wiedziałem najlepiej. Po pewnym czasie sam chciałem jeździć na te obozy. Była to moja decyzja, wyszła z mojego wnętrza rodzice nie musieli już mnie zachęcać do tego żebym pojechał. Gdy byłem młodszy jeździłem na wiele obozów, głównie sportowych. Widząc różnicę pomiędzy obozem u Wojtasa i obozami innych organizatorów tęskniło się za tą energią i atmosfera jaka panowała na wyjazdach Szczęśliwych Geniuszy. Inne kolonie wyjazdy, obozy nie były takie. Wyjazdy szczęśliwych geniuszy wiele uczą, zaczynając od akceptacji siebie i innych, współpracy w grupie, kreacji i otwartości, a kończąc na starożytnej jodze. Najbardziej w nich podoba mi się, że wszyscy są ze sobą zgrani i wzajemnie się szanują , panuje przyjemna atmosfera. Pod koniec obozu wszyscy się lubią, nawet jeśli wcześniej tak nie było. Wszyscy są pod koniec zgraną ekipą i to jest super. Dziękuję Ci Wojtek za to że jesteś .

Krzysiek Korycki (15 lat)


Zajęcia z jogi to niesamowita przygoda dla wszystkich – nie tylko dla dzieci:) Z niecierpliwością wyczekujemy dnia, w którym Pan Wojtek do nas przyjeżdża. Swoją energią, pasją i ogromnym zaangażowaniem, Pan Wojtek potrafi stworzyć magiczny klimat każdych zajęć. Swoim optymizmem i ogromnym poczuciem humoru zaraża wszystkich dookoła. Każde spotkanie jest inne: ciekawe pomysły, rekwizyty, inne ćwiczenia i nowe wyzwania. Dla dzieci zajęcia z jogi są niesamowitą dawką pozytywnych doświadczeń oraz możliwością nabywania nowych umiejętności. Przygodę z jogą rozpoczęliśmy w zeszłym roku i z pewnością będziemy chcieli kontynuować ją jak najdłużej – oczywiście tylko z Panem Wojtkiem, który jest niezastąpiony!

Dyrekcja i nauczyciele z KidsColege